• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs ITR8307/S17/TR8(Б) Itr8307 s17 tr8 б everlight smd рефлексивни фотоелектрически сензор

10pcs ITR8307/S17/TR8(Б) Itr8307 s17 tr8 б everlight smd рефлексивни фотоелектрически сензор

DEN 82.00
DEN 90.72

Количина на стоки
Тековен


Среќен шопинг почеток!!!

Други карактеристики

Пакет:
SMD
Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ITR8307
Примена:
компјутер
Бренд Име:
YANXINLIANG
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Најдобри понуди