• Неодамнешно
(10piece) Нов G978F11U G978 соп-8 Чипсет

(10piece) Нов G978F11U G978 соп-8 Чипсет

DEN 303.84

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G978F11U
Примена:
компјутер
Пакет:
соп-8

Најдобри понуди