• Неодамнешно
(100/500 Компјутери) SS34 SMD Schottky Бариера Rectifier Диоди 3А 40V SMA (НЕ-214AC) 3 Засилувач 40 Volt

(100/500 Компјутери) SS34 SMD Schottky Бариера Rectifier Диоди 3А 40V SMA (НЕ-214AC) 3 Засилувач 40 Volt

DEN 156.00

Количина на стоки
Тековен


Превозот : Испрати во 24 часа, 100% со Следење на Информации
Тип на производ : SCHOTTKY ДИОДИ
Бренд : Chanzon
Дел Број : SS34
Пакет Случај : SMA

Други карактеристики

боја:
100 Парчиња, 500 Парчиња
Бренд Име:
CHANZON
Тип:
rectifier диоди
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
SS34
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Напон:
Lead-Free & RoHS Електронски Компоненти
Max. Обратна Напон:
Максимална Повторувачки Врв Обратна Напон
Max. Напред Тековната:
Напред тековната
Max. Обратна Тековната:
SMT Surfact Планината Компонента Чипови
is_customized:
Yes
Напон:
24V

Најдобри понуди