• Неодамнешно
  • -0 %
(100/500 Компјутери) BZX55C3V9 (1N5228B) Zener Диоди 0.5 W 3.9 V DO-35 (НЕ-204AH) 0.5 Вати 3.9 Volt 3V9 IN5228B 1N5228

(100/500 Компјутери) BZX55C3V9 (1N5228B) Zener Диоди 0.5 W 3.9 V DO-35 (НЕ-204AH) 0.5 Вати 3.9 Volt 3V9 IN5228B 1N5228

DEN 119.00
DEN 119.04

Количина на стоки
Тековен


Превозот : Испрати во 24 часа, 100% со Следење на Информации
Тип на производ : ZENER ДИОДИ
Бренд : Chanzon
Дел Број : BZX55 C3 V9
Пакет Случај : НЕ-35

Други карактеристики

боја:
100 Парчиња, 500 Парчиња
Бренд Име:
CHANZON
Тип:
Zener диоди
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
BZX55C3V9 (IN5228B 1N5228) 500 mW - 3.9 Volt
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Напон:
моќ дисипација
Max. Обратна Напон:
Zener Напон
Max. Напред Тековната:
Lead-Free & RoHS Електронски Компоненти
Max. Обратна Тековната:
D035 Стакло Низ Дупка
is_customized:
Yes
Напон:
24V

Најдобри понуди