• Неодамнешно
  • -20 %
Бесплатен Превозот 5pcs/многу NGD8201AG NGD8201AG NGD8201-AG 8201 TO252

Бесплатен Превозот 5pcs/многу NGD8201AG NGD8201AG NGD8201-AG 8201 TO252

DEN 108.00
DEN 134.88

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Температурата На Работа:
.
Број На Модел На:
NGD8201AG
Бренд Име:
YOUBINA
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Напон:
.
Примена:
.
Пакет:
.
Тип:
.

Најдобри понуди