• Неодамнешно
  • -15 %
Топла 2018 Зимско Палто Мажите Hairstylist Тенок Волна Мешавина Палта Огромен Долг Црвен Ровот Грб Outwear Волна Палто мажите облека S-4XL

Топла 2018 Зимско Палто Мажите Hairstylist Тенок Волна Мешавина Палта Огромен Долг Црвен Ровот Грб Outwear Волна Палто

DEN 5222.00
DEN 6144.00

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[производи]-[44043] Топла производи
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 39 86 97 60 M 41 90 98 61 L 43 94 99 62 XL 45 98 100 63 XXL 47 102 101 64 XXXL 49 106 102 65 4 XL 51 110 103 66
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 15.4 33.9 38.2 23.6 М 16.1 35.4 38.6 24.0 L 16.9 37.0 39.0 24.4 XL 17.7 38.6 39.4 24.8 XXL 18.5 40.2 39.8 25.2 XXXL 19.3 41.7 40.2 25.6 4 XL 20.1 43.3 40.6 26.0
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43889] По-продажбата на услугата
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод Со ЕМС услуга(ЕМС Бесплатен превозот)потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници) Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата Враќа објект мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена. По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на предмети цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте не Доколку сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или други им помогне на neededwe се посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
ZHQUNHUU
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Стил:
Панк Стилот
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Дебелина:
Дебели
Обвивка Материјал:
Полиестер
Декорација:
Копче
Тип:
Тенок
Ткаенина Тип:
Сомотски
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
G0913
Материјал:
Памук,Волна
Монтажни Дел:
Никој
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Копот

Најдобри понуди