• Неодамнешно
  • -32 %
Самоубиец Јакни За Мажи Dragon Ball Z Аниме Goku машки Јакни 2018 Есен Зима Машка Јакна Cosplay Костим HarajukuTracksuits

Самоубиец Јакни За Мажи Dragon Ball Z Аниме Goku машки Јакни 2018 Есен Зима Машка Јакна Cosplay Костим HarajukuTracksuits

DEN 712.00
DEN 1047.84

Количина на стоки
Тековен


Ве молиме овозможи 1-3 см разликува.
.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Мото & Biker
Јака:
Стенд
Шаблон Тип:
Цртан филм
Манжетната Стил:
Rib ракав
Затворање Тип:
Еден Гради
Обвивка Материјал:
Органски Памук
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Копче
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Најдобри понуди