• Неодамнешно
  • -9 %
Зимски mens faux зајакот коса крзнени палта згусне топло overcoat mens кожени палта термички masculino motoqueiro chaqueta hombre

Зимски mens faux зајакот коса крзнени палта згусне топло overcoat mens кожени палта термички masculino motoqueiro chaqueta

DEN 4717.00
DEN 5184.00

Количина на стоки
Тековен


Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 46 58 104 88 M 48 108 59 90 L 50 112 60 92 XL 51 116 61 94 2 XL 52 120 62 96 3 XL 53 124 63 98 (CM) Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , Мојот драг пријател : се молам да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Faux Крзно
Број На Модел На:
A741
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови
Јака:
Пак надолу Јака
Монтажни Дел:
Јака Монтажни
Маскирани:
No
Фуста:
Потрошувачки групи:
Издание тип:
боја:
Црна
Сезоната:
Стил сегменти :
Европски и Американски минималистички
Процесот:
Мажите џеб дизајн :
Три-димензионални patch џеб

Најдобри понуди