• Неодамнешно
ПАНК ЗАПАЛЕНО Готски Bolero Сомот Стегање Црна Жена Малку Дебела Јакна Краток Мантил со Капа Новина Дизајн Качулка за Зима

ПАНК ЗАПАЛЕНО Готски Bolero Сомот Стегање Црна Жена Малку Дебела Јакна Краток Мантил со Капа Новина Дизајн Качулка за

DEN 3599.52

Количина на стоки
Тековен


Дизајн Карактеристики :
1.Меки и удобни кадифени ткаенини
2.Ткаенината наредени falbala покажува luxuriant смисла.
3.Поставата е мека корални руно која е удобно и топло.
P l s забелешка :
. Вистински ткаенина бои м ај var y малку од онлајн бои поради варијации во s creen боја settings.
. Мерења големина на големината табелата погоре за вашиот референца. Сите големина за кои се предмет на +/-0.5-1 инчи toleranc e.
Предлагам Колокација ве Молиме кликнете на сликата подолу.

Други карактеристики

Големина:
S, L, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Y-820
Јака:
V Деколте
Декорација:
Sequined,Чипка
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Стил:
Готски
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Затворање Тип:
Едно Копче
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
ПАНК РИТЛА
боја:
Црна
Техника:
Изми
Ткаенина Тип:
Полиестер 91.3%,Spandex 8.7%
Сезоната:
Есен, Зима
Место на Потекло:
Guangdong,Кина

Најдобри понуди