• Неодамнешно
  • -22 %
Црвена Кожна Јакна Жените Краток Бел Мотоцикл Biker Јакни Veste Cuir Femme Розова Црна Мека Палта Blouson Cuir Femme UV1063

Црвена Кожна Јакна Жените Краток Бел Мотоцикл Biker Јакни Veste Cuir Femme Розова Црна Мека Палта Blouson Cuir Femme

DEN 1684.00
DEN 2159.52

Количина на стоки
Тековен


СТОКОВНИТЕ ИНФОРМАЦИИ
Боја 5 Бои Ткаенина СТП Функција Мотоцикл/EQUALET Големина S,M,L,XL Тежина за 0,6 KG ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки се должат на прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање (единица : cm) ГОЛЕМИНА Должина Рамо Биста Ракав Половината Полите Ткаенината XS / / / / / / / S 42 36 86 59 / 74 / М 43 37 90 60 / 78 / L 44 38 94 61 / 82 / XL 45 39 98 62 / 86 / 2 XL / / / / / / /

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Бренд Име:
Алиша Sonrisas
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
JS1063
Декорација:
Патентите
Стил:
High Street
Јака:
Пак надолу Јака
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Faux Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Моден

Најдобри понуди