• Неодамнешно
  • -24 %
Rlyaeiz 2017 Mens Зимска Јакна Топло Секојдневен Сите натпревар Памук Поместена Цврсти Мажи Грб 5 Бои Плус Големина 4XL Стојат Јака Паркови Мажи

Rlyaeiz 2017 Mens Зимска Јакна Топло Секојдневен Сите натпревар Памук Поместена Цврсти Мажи Грб 5 Бои Плус Големина 4XL

DEN 1440.00
DEN 1894.08

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашата Продавница
Rlyaeiz 2017 Mens Зимска Јакна Топло Секојдневен Сите натпревар Памук Поместена Цврсти Мажи Грб 5 Бои Плус Големина 4 XL Стојат Јака Паркови Мажи
Година : 2017
Бои : Како се покаже во слики
Материјали Информации : Памук ,Полиестер
Големина Грешка : 2-4 см ,1 инч=2.54 см,
Единица : cm
Ние ги користиме Азија големина, околу две големина помала од НАС/Евра големина.
Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по уплатата.
Ве молиме забелешка вашата тежина, висина, кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина.
Големина на :
блузи должина биста ракав рамо М 72 92 59 44 L 73 96 61 45 XL 74 100 63 46 XXL 104 75 65 47 3 XL 76 108 67 48
Начин на плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay тука.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throught безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот начин :
1. Ние не бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа треба за 15-45 работни дена, нејзината зависи од дестинацијата. Ако не примате парцела во 45 дена од денот на испорака, pls контактирајте со нас да се провери, и ние ќе се прошири време за вас во прв пат.
2. Ако ви треба добра итно, ние исто така, обезбеди експрес сервис (DHL / Федекс / Aramex/ EMS) . Ќе мора да го плати превозот цена. За било какви прашања pls контактирајте со нас.
3. Нашата цена е не вклучуваат ДАНОК, ДДВ или други давачки, да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", со пониска вредност.
Услуга :
1. За било која причина, не се задоволи со стварта, да ја прифатиме враќа и размена во рок од 7 дена по добивање на објектот, но треба плати се врати превозот цена.
2. Ако објектот е дефектен, pls ни кажете веднаш за да го замени или поправи тоа. Ако не се достапни, ние ќе рефундирање на плаќање за вас.
3. Можете да контактирате со trademanager, или оставете порака на aliexpress или ни е-мејл.
Повратни информации :
1. Љубезно pls ни остави 5 ѕвезди оценка по купувањето ако сте ги задоволи нашите производи и услуги.
2. Љубезно pls контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ве задоволи.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
Стенд
Тежина:
0.8kg
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови,Патентите
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
BYS0279
Тип:
Редовни
Бренд Име:
rlyaeiz
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Пополнување:
Памук
Тип:
зимска јакна мажи
боја:
сива,портокалова,сина,црна,вино црвено
Плус Големина На:
M,L,XL,2XL,3XL,4XL
паркови мажи:
жените грб мажи

Најдобри понуди