• Неодамнешно
  • -45 %
Природни Зајакот Крзно Јакни Жените О вратот 3/4 Краток Ракав Дизајн Вистинска Кожа Крзнени Палта Outerwear 2018 Есен Зима Нови Пристигнување

Природни Зајакот Крзно Јакни Жените О вратот 3/4 Краток Ракав Дизајн Вистинска Кожа Крзнени Палта Outerwear 2018 Есен

DEN 3828.00
DEN 6960.00

Количина на стоки
Тековен

*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве молиме да се измери вашиот мерење и споредба со под големина на табелата пред да нарачате. *** Лежеше ја красеше рамно на маса и да се измери на мерење,за мерење на големина на табела е надвор параметри на облекувам.Вашиот соодветна големина треба да бидат избрани според вашата фигура мерења, додадете 8 -14 cm на вашиот сопствен биста дебелина. *** Еден инч е за 2.54 СМ (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчен). Има 2-3cm(0.79" - 1.18") грешка надоместок поради прирачник за мерење. Големина на Табела (Единица од CM) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината M 51 88 38 44 0 L 52 92 39 45 0 XL 53 96 40 46 0 XXL 54 100 41 47 0 Големина на Табела (Единица од Инчен) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината М 20.08 34.65 14.96 17.32 0.00 L 20.47 36.22 15.35 17.72 0.00 XL 20.87 37.80 15.75 18.11 0.00 XXL 21.26 39.37 16.14 и делови 18.50 0.00
Добредојдовте на нашата продавница

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Материјал:
зајакот крзно
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Крзно
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
Groundnut
Број На Модел На:
GT0078
Маскирани:
No

Најдобри понуди