• Неодамнешно
  • -34 %
Linhaoshengyue Седум Гранка Ракав вистински природен mink крзнено палто и долги делови

Linhaoshengyue Седум Гранка Ракав вистински природен mink крзнено палто и долги делови

DEN 12102.00
DEN 18336.00

Количина на стоки
Тековен


ГРБ ГОЛЕМИНА
( 1 инчи≈2.54 см )
1. ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купи објектот .
2. Големината на грбот е поголема од големината на телото 8cm-12cm, На пример,
вашето голо биста е 90cm, тогаш големина на облека =90cm+8cm=98cm
изберете XL (Како тесни ве молиме изберете голема 8cm)
3. Ако не знаете како да го изберете вашиот големина,ве Молиме контактирајте го нашиот клиент service Leave вашиот биста cm и хип cm
4.Различни грб должини и ракави должини може да се прилагоди( Да се прошири во грбот должина и ракав должина ) на вашите потреби。 Ве молиме контактирајте со нас。
ова е вистински природен mink крзно
1, општиот грб lenght 75см, исто Така, може да биде подолг 85cm,95,120 cm Треба да додадете пари, 1inch=2.54 см ракавот должина 50 см, генерално, може да биде пократок, подолго,40cm,60cm,65cm,
2,Мгрб биста 92cm,Lгрб биста 96cm,XLгрб биста 100cm,xxlгрб биста 105cm,xxxlгрб биста 109cm xxxxl115cm,xxxxxl120cm,xxxxxxl125cm xxxxxxxl-грб биста 130cm
3,Вметнете ја pigskin меѓу mink
4,Може да се прилагоди за различни големини на облека, подолго, повеќе големи биста, додадете хауба , треба да додадете $40 5,Ако треба да се промени цената ,првиот ред, но не ја плати, тогаш јас промена на цена, тогаш ќе се плати,
сина
каки
темно кафеава боја
сива

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, long sleeve
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
linhaoshengyue
Стил:
Двоен-соочуваат Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Материјал:
Крзно
Декорација:
Крзно
Стил:
Формално
Маскирани:
No
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Поставата:
Со Кашмир Поставата

Најдобри понуди