• Неодамнешно
  • -14 %
Danjeaner Жените Зима Домот Волна Јака Тенок Одговара Кратка Јакна Палто Со Големи Димензии Дебели Топло Основните Јакни Женски Outwear Палта

Danjeaner Жените Зима Домот Волна Јака Тенок Одговара Кратка Јакна Палто Со Големи Димензии Дебели Топло Основните Јакни

DEN 1238.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Тековен


Danjeaner Жените Зима Домот Волна Јака Тенок Одговара Кратка Јакна Грб
Голема Големина Дебели Топло Основните Јакни Женски Outwear Палта
Напомена :
Ако ви се исполнат следниве два услови,можете да добиете $1 купон за вашата следна цел :
1.ве молиме да ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди за детална оценка . 2.Внеси купувачот се покаже на повратни информации или вашиот СНС,како што се FACEBOOK,VK,INSTAGRAM,ITAO,БЛОГ или на други социјални медиуми.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Број На Модел На:
153
Декорација:
Копчето,Патентите
Бренд Име:
DANJEANER
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради
Маскирани:
No
Производи:
јакна цена
Пол:
жените зимски јакни
боја:
каки/црно палто
Големина:
S-2XL плус големина outwear
Одговара:
тенок одговара
jaqueta feminina:
casaco feminino

Најдобри понуди