• Неодамнешно
  • -39 %
Ftlzz Пролет, Есен Жените Faux Велур Кожна Јакна Гроздобер Кратка Црна Мека Мотоцикл Јакни Мода Основните Палта Женски

Ftlzz Пролет, Есен Жените Faux Велур Кожна Јакна Гроздобер Кратка Црна Мека Мотоцикл Јакни Мода Основните Палта Женски

DEN 1656.00
DEN 2713.92

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[size]-[9999] Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 38 86 45 58 M 39 90 46 59 L 40 94 47 60 XL 41 98 48 61
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 15.0 33.9 17.7 22.8 М 15.4 35.4 18.1 23.2 L 15.7 37.0 18.5 23.6 XL 16.1 38.6 18.9 24.0
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
FTLZZ
Стил:
Мото & Biker
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
18.3.16.01.JY
Материјал:
PU
Декорација:
Џебови,Патентите
Монтажни Дел:
Никој
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур

Најдобри понуди