• Неодамнешно
  • -29 %
GOPLUS Имитација Крзнени Палта Вест Плус Големина Зима Жените Faux Крзно Вест Дебели Топло Врвот Вештачко Крзно Вест Жените Colete Feminino

GOPLUS Имитација Крзнени Палта Вест Плус Големина Зима Жените Faux Крзно Вест Дебели Топло Врвот Вештачко Крзно Вест

DEN 778.00
DEN 1095.84

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Тип:
Без Ракави Вест
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GOPLUS
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Streetwear
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Крзно
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Крзно,Ниту Еден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
C0153
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL
Боја Стил:
Природна Боја
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард

Најдобри понуди