• Неодамнешно
  • -42 %
SCUWLINEN 2017 Vestidos Жените Гроздобер Плус Големина Лабава Алкохол Медиум-долго Cardigan Секојдневен Ровот Грб Outerwear B102002

SCUWLINEN 2017 Vestidos Жените Гроздобер Плус Големина Лабава Алкохол Медиум-долго Cardigan Секојдневен Ровот Грб Outerwear

DEN 1484.00
DEN 2557.92

Количина на стоки
Тековен


- Опис на производот - Ткаенини : Лен / Памук Една Големина Биста : 158cm; Должина : 88cm; Рамо Ширина : 33cm; Ракав Должина : 45см
Answer : ___________________________ Note :
1.Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 1-3cm различни,големината информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Модел Шоу
Модел Висина : 162cm Тежина : 44kg

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
B102002
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Појас
Јака:
V Деколте
Тип:
А-Линија
Бренд Име:
SCUWLINEN
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Ткаени
sleeve тип:
Редовни

Најдобри понуди