• Неодамнешно
  • -49 %
Faux крзно вест нови 2017 мода фокс крзнено палто трева вест женски дебели топло дами крзно јакни здолниште плус големина womans faux крзнено палто

Faux крзно вест нови 2017 мода фокс крзнено палто трева вест женски дебели топло дами крзно јакни здолниште плус големина

DEN 2080.00
DEN 4079.04

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе се обиде да одговори во рок од 2 работни дена во навремено. Тарифни / даночен Ние не сноси никаква тарифа или увозни давачки. декларација такса Поголемиот дел од времето, купувачот не треба да плаќаат никакви тарифи. Поради очигледниот разлики во фотографија и ограничување на екранот е прикажана боја не може да биде 100% е идентичен на вистинскиот објект.54 см Ова е со големина од Азија, ве молиме игнорира оваа етикета, не само изберете нејзината S / M / L, погледнете го деталниот приказ на табелата и да го користите вашиот големината на телото да се добие право на лицето да се добие. Купувачот ги плаќа трошоците на превозот и назад. Наплата Ако не ги купите за да ги задоволат или барање за целосна наплата, ве молиме контактирајте со нас по добивањето на објектот во рок од 3 дена. SE HACE платат царински давачки, тоа е вашиот одговорност е да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Ние ја прогласи како примерок и ниска вредност за да се спречи тоа од оданочувањето.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Број На Модел На:
Крзно
Материјал:
Faux Крзно,Кожа,Крзно Фокс
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Тип:
Тенок
Декорација:
Крзно
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Бренд Име:
TYJTJY
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Двоен-соочуваат Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Комбинација Крзно:
Крзно

Најдобри понуди