• Неодамнешно
  • -20 %
Лиза Colly Мода Жените Есен Зима Крзнено Палто Долг Ракав Faux Крзно Outerwear Дама Долги Ракави, Со Hoodes Крзно Јакна S-4XL

Лиза Colly Мода Жените Есен Зима Крзнено Палто Долг Ракав Faux Крзно Outerwear Дама Долги Ракави, Со Hoodes Крзно Јакна

DEN 2684.00
DEN 3355.20

Количина на стоки
Тековен


Лиза Colly Мода Жените Есен Зима Крзнено Палто Долг Ракав Faux Крзно Outerwear Дама Долги Ракави, Со Hoodes Крзно Јакна S-4 XL Големина
Леда мода беше еден од веб првиот онлајн продавници и е помагање на моден свесен изгледаат прекрасен од 2008 година. Со седиште во Кина, Леда мода нуди lastest улица стил фустани, блузи и повеќе. Нашата целна публика е моден свесен 18-35 жените носат на пазарот. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти мода тие сакаат, кога тие сакаат. За да останете во контакт со постојано менување на трендови во рамките на нашиот пазар, имаме развиена динамичен и многу одговорен организација. Ние се реализира најголем дел од нашиот успех е и наш клиент. Ова е причината зошто ние сме фокусирани на доставување на возбудлива шопинг искуство и изработка на сигурни дека нашите високи стандарди за квалитет, вредност за пари и услуги се секогаш задоволени. Нашите купување и дизајн тим ги развиваме нашите сопствени стилови и донесе на најновата улица мода од високо-улиците на Лондон, париз, Токио, Шангај &New York брзо до продавница подот. Ова брзо, флексибилно синџирот на снабдување, заедно со победничката формула на стил, квалитет, вредност и услуга е вклучена Леда мода да растат брзо во супер меѓународниот на мало. Предводен од тим на високо посветен и мотивиран група на поединци ние сме цврсто фокусирана на потребите на нашите клиенти. Се надеваме дека со континуиран развој и иновации ние ќе продолжиме да се прошири и да се донесе нашите уникатно искуство за да купувачи ширум светот.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
High Street
Јака:
V Деколте
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Комбинација Крзно:
faux крзнено палто
Бренд Име:
Лиза Colly
Стил:
Дебела Топло Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Крзно
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
P271
Декорација:
Appliques

Најдобри понуди