• Неодамнешно
  • -14 %
Нови Пристигнување Мода Жените Есен Памук Долг Ракав Црвено Селектирани Plaid Кошула Жените Обичниот Одговара Блуза Плус Големина Sweatshirt

Нови Пристигнување Мода Жените Есен Памук Долг Ракав Црвено Селектирани Plaid Кошула Жените Обичниот Одговара Блуза Плус

DEN 817.00
DEN 950.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Airuiqing
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови,Sashes
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
6680-3
Тип:
Редовни
Материјал:
Памук
Стил:
Слатка
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Plaid
Поставата состав:
Полиестер Влакна (полиестер Влакна)
Шема:
Gewen
Стил:
Cardigan
Sleeve:
Долг Ракав
Тип Верзија:
Само-култивирање
Yichang:
Долго (80см < Должина = 100cm)
Облека фуста:
Еден Гради
Јака Тип:
Lapel
sleeve тип:
редовни ракав

Најдобри понуди