• Неодамнешно
  • -23 %
Машка Зимска Топла Кожа Дебели Јакни Машки Волна Лагер Дебели Топло Outwear Палта Солидна Волна Лагер Стп Кожа Топли ЈАКНИ

Машка Зимска Топла Кожа Дебели Јакни Машки Волна Лагер Дебели Топло Outwear Палта Солидна Волна Лагер Стп Кожа Топли

DEN 2210.00
DEN 2869.92

Количина на стоки
Тековен

Блузи Големина S M L XL XXL 3 XL 4 XL Рамо(cm) 48 49 50 51 53 54 55 Градите Ширина(см) 112 116 120 124 128 132 136 Тело Должина(cm) 66 67 69 71 73 74 75 Ракав Должина(cm) 57 58 59 60 61 63 64 Опсег на Тежина(kg) 50-56 56-62 63-70 71-76 77-83 84-90 91-100

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Тип:
Широк-waisted
Број На Модел На:
56
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
100% Органски Памук
Дебелина:
Волна Лагер
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Материјал:
Крзно
Декорација:
Џебови
Бренд Име:
CLASSDIM
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Формално
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните

Најдобри понуди