• Неодамнешно
  • -30 %
Зимски Mens Маскирани Волна Палто Мажи, Единствен Гради се Згусне Сомот и Топло, Долго Overcoat Машки Долги Волнени ровот Јакна 102105

Зимски Mens Маскирани Волна Палто Мажи, Единствен Гради се Згусне Сомот и Топло, Долго Overcoat Машки Долги Волнени ровот

DEN 2016.00
DEN 2880.00

Количина на стоки
Тековен


Зимски Mens Маскирани Волна Палто Мажи, Единствен Гради се Згусне Сомот и Топло, Долго Overcoat Машки Долги Волнени ровот Јакна 102105
165cm 58kg носат M L или

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Worsted
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
102105
Облека Должина:
Долго
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук,Микрофибер
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Декорација:
Sashes
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Стил:
Моден

Најдобри понуди