• Неодамнешно
  • -38 %
Дами Модата, Домот, Канцеларијата Дами Џеб Палта без Ракави Вест Јакни Секојдневен Брендови Жени/colete feminino/Plaid вест жени

Дами Модата, Домот, Канцеларијата Дами Џеб Палта без Ракави Вест Јакни Секојдневен Брендови Жени/colete feminino/Plaid

DEN 1412.00
DEN 2277.12

Количина на стоки
Тековен

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Облека долго Биста Половината cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 30 11.81 83 32.68 82 32.28 82 32.28 M 31 12.20 84 33.07 85 33.46 85 33.46 L 32 12.60 85 33.46 88 34.65 88 34.65 XL 33 12.99 86 33.86 91 35.83 91 35.83 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Едно Копче
Декорација:
Џебови,Копче
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
TB
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
НИСКА LUV
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди