• Неодамнешно
  • -40 %
LZJN 2017 Маскирани Паркови Зимска Јакна Жените Quilted Долго Палто Длабоко Црвена Trenchcoat Топло Windbreaker Manteau Femme Hiver Winterjas

LZJN 2017 Маскирани Паркови Зимска Јакна Жените Quilted Долго Палто Длабоко Црвена Trenchcoat Топло Windbreaker Manteau

DEN 3748.00
DEN 6246.24

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе брод преку CN Пост,хонг конг Пост или СЕКРЕТАР Пост со следење на број, како што е евтин и може да помогне да се избегнат Царинската Такса.3937 инчен,1inch=2.Големина на несовпаѓање на 1-3cm постои бидејќи на прирачник за мерење. Купувачот е задолжено за враќање на превозот обвиненија. За Stock Change :
Како што некои стилови за пред-продажба и некои стилови за изменуваат, обработка време трае околу 5-25days.
Руски Купувачот : ве молиме напишете го вашето име и презиме на три зборови;
Јужна кореја Купувачот : ве молиме да користите нова улица име во согласност со Јужна кореја Царинската (KCS) барање.Ако ви треба
брза испорака, pls изберете EMS,DHL,UPS-от или Fedex кога ќе го поставите цел.
За Политика На Враќање :
Објектот ќе бидат проверени пред превозот, ако не ви се допаѓа или големината непогодни, pls се врати на објектот со оригинални делови, додатоци во
7days по приемот, ние ќе наплата откако ќе се добие врати пратката.Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и TEL NO.
Повратни информации :
1. сите точни. Ако објектот е надвор од акциите откако ќе се плати, ние ќе ја напушти својата цел порака за промена, или реконструкција, како сакате, го цениме за вашиот ран одговор. Обично вистинската боја е потемна од фотографијата.
За Царина :
Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какви дополнителни увозни давачки, даноци или прилагодено
поврзани трошоци. За Боја :
Боја разлика постои, затоа што на снимањето и различни компјутерски екран.
LZJN 2017 Маскирани Паркови Зимска Јакна Жените Quilted Долго Палто Длабоко Црвена Trenchcoat Топло Windbreaker Manteau Femme Hiver Winterjas
Големина на :
Модел Информации : Висина : 158cm Тежина : 42kg Големина : S
Големина(cm)
Рамо
Градите(Биста)
Половината
Рака
Манжетната
Sleeve
Должина
Дното
S
41
110
104
46
27
57
122
180
М
42
116
110
48
28
59
127
190
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме да имаат мерење на рамото ширина, биста и половината за да изберете големина одговара пред да нарачате.Ако не сте задоволни, pls контактирајте со нас да го решите проблемот пред да остави негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние веруваме дека не
проблемот не може да се реши. За Големина На :
Не сите големина споделување на еден стандард.Обично ние треба да се остави најмалку 2-4cm простор за удобно.Ако сте задоволни со нашата служба, pls ни остави 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние навистина го цениме тоа.

Други карактеристики

Големина:
S, M
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тежина:
1.5KG
Декорација:
Гроздобер,Батон,Шема,Џебови
Пополнување:
Полиестер влакна
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Ткаени
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
hisenky
Тип:
А-Линија
Број На Модел На:
7187
Облека Должина:
X-Долго
боја:
длабоко Црвена боја
Големина:
S,M
зимски капут:
зимска јакна
Маскирани:
жените ровот грб
зимски ровот:
памук-поместена жените грб
макси облека:
quilted грб
етничките дизајн:
долго windbreaker
памук запушен облека:
кинески јакна
outerwear:
Overcoat
Доцна Есен, Раната Зима:
копот грб

Најдобри понуди