• Неодамнешно
  • -47 %
Bothwinner Топло Жените Паркови 3XL Зимска Јакна За Жените Војска Зелена Крзно Маскирани Грб Parkas Outwear Долгата Зимска Јакна Надолу

Bothwinner Топло Жените Паркови 3XL Зимска Јакна За Жените Војска Зелена Крзно Маскирани Грб Parkas Outwear Долгата

DEN 1221.00
DEN 2303.52

Количина на стоки
Тековен


Есен Одбиеме Јака Тексас Самоубиец Јакна Жените Единствен Гради Тенок Краток Фармерки Јакни Женски Грб Гроздобер Outwear Нови
Женска Тексас Јакни И Палта Streetwear Стил Есен И Зима Лабава Плус Големина Дама Врвот Преголеми Тексас Јакна
1. 100% Сосема Нов
2. Материјал : памук + полиестер Жените Грб И Јакна
3. Бои за избор : Армија Зелена мажите јакна и жените грб
4. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
5. Големина : S/M/L/XL /2 XL/3 XL самоубиец јакна Кул Основните Надолу Јакна
6. Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење,бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Bothwinner Зима Parkas Војска Зелена Бомбардер Јакна Жените Грб Кул Основните Надолу Јакна Поместена Патент Chaquetas Biker Outwear
ВНИМАНИЕ : бидејќи на светлината,вистинската боја можеби малку поинаква со моделот носат
До 2015 Мода Жените Исече Јакна Бонбони Бои Комбинација Долг Ракав Жените Јакни и Палта Тенок Основна Работа Блејзери Outwear
Како ова,можете да ги споделувате ставка на вашиот FACEBOOK,VK.. и ги стави во вашата шопинг кошничка
Прв пат се добие информации на нова попуст и најновите стил на облека
1* зима паркови
(Забелешка : Овој објект без мало пакет.)

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
11823
Дебелина:
Стандард
Тежина:
807g
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Гроздобер,Џебови,Spliced
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Бренд Име:
BOTHWINNER
Пополнување:
Памук
Долу јакна:
јакна жени
зимска јакна жени:
Жените Јакна
зимски паркови:
Зимско Палто Жени
зимски капут:
долу паркови

Најдобри понуди