• Неодамнешно
  • -10 %
Висок квалитет 2017 есен зима грб долго велур грб блузи ровот палто за жените женски долго overcoat Casaco feminino

Висок квалитет 2017 есен зима грб долго велур грб блузи ровот палто за жените женски долго overcoat Casaco feminino

DEN 2596.00
DEN 2884.32

Количина на стоки
Тековен


Answer : ___________________________ Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 3. Азија големина е помала 1-2 метри од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред купување.
Wolesale и пад на Превозот и двата се Добредојдени.
За промет на големо.,ние ќе им понуди попуст или бесплатен превозот кој трае само околу 3-7days да пристигнат.
За капка shoipping,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да .
Како може да track my парцела ?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net/en или песната.yw56.com.cn/en-US(Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува ?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи .па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина ?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот .така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Стил:
Канцеларијата Дама
Бренд Име:
IFQ
Тип:
Широк-waisted
Декорација:
Прилагодливи Половината
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Број На Модел На:
WC264
Затворање Тип:
Појас
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
Пак надолу Јака

Најдобри понуди