• Неодамнешно
  • -28 %
Нови Жените Врвот Волна палто Tweed сомот Палто мода Пристигна Врвен Квалитет Едноставно Секси Тенок Тенка Памучна бисер Tassel ОЛ Дами јакна

Нови Жените Врвот Волна палто Tweed сомот Палто мода Пристигна Врвен Квалитет Едноставно Секси Тенок Тенка Памучна бисер

DEN 2367.00
DEN 3288.00

Количина на стоки
Тековен

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Облека должина на Ракав cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи x S 36 14.17 86 33.86 55 21.65 56 22.05 S 37 14.57 90 35.43 56 22.05 57 22.44 M 38 14.96 94 37.01 57 22.44 58 22.83 L 39 15.35 98 38.58 58 22.83 59 23.23 x L 40 15.75 102 40.16 59 23.23 60 23.62 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
бисери
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
T786
Бренд Име:
Z&ЈАС
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди