• Неодамнешно
  • -23 %
Европската познатиот моден бренд лилјак ракав грб 2018 жените нови зимски патка надолу јакна X-подолго подебели топло надолу јакна wj1356

Европската познатиот моден бренд лилјак ракав грб 2018 жените нови зимски патка надолу јакна X-подолго подебели топло

DEN 4104.00
DEN 5328.96

Количина на стоки
Тековен


ГОЛЕМИНА Должина на Ракав Рамо Биста cm cm cm cm С 101 / 56 120 M 102 / 57 130 L 103 / 58 140 XL 104 / 59 150 фустан големина е малку Мал .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Ева слобода
Облека Должина:
X-Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Лилјак Ракави
Дебелина:
Дебели
Sleeve Должина(cm):
Половина
Пополнување:
Бела патка надолу
Одредување На Содржина:
90%
Материјал:
Ацетат
Маскирани:
No
Монтажни Дел:
Никој
Одредување На Тежината:
>300g
Стил:
Повик
Тежина:
1.3kg
Број На Модел На:
wj1356
Декорација:
Прилагодливи Половината,Џебови,Синџири
Пол:
Жените

Најдобри понуди