• Неодамнешно
  • -35 %
Моден Вистинско Крзно Овча Палто за Жените Зима и Топло, Волна Палто Вистински Raccoon Крзно Јака Женска Outwear Овци Shearing Јакна

Моден Вистинско Крзно Овча Палто за Жените Зима и Топло, Волна Палто Вистински Raccoon Крзно Јака Женска Outwear Овци

DEN 5470.00
DEN 8414.40

Количина на стоки
Тековен


Answer : ___________________________ Note : p atchwork боја е случајна!

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Бренд Име:
queentina
Облека Должина:
Медиум
Тип:
Широк-waisted
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
QS-190
Стил:
Повик
Јака:
Со Raccoon Куче Крзно Јака
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Raccoon Куче Крзно,Кожа,Волна
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
ЗанаетТехника:
Крзно Лента Sewed Toghter
Декорација:
Крзно
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Style1:
вистински крзнено палто
style2:
вистински крзно јакна
Style3:
Овци Shearing грб
Style4:
Вистински Волна Палто
Style5:
крзнено палто за жени
style6:
Вистински Крзно долго ourwear
Style7:
жените крзнено палто мода
Style8:
луксуз во вистински крзнено палто
style9:
жените волна waistcoat
style10:
жените крзно јакна

Најдобри понуди