• Неодамнешно
  • -15 %
Нов плима мажите мода цвет СТП кожа appliques локомотива грб јакна ноќен клуб hairstylist Тенок јакна фаза пејач носии

Нов плима мажите мода цвет СТП кожа appliques локомотива грб јакна ноќен клуб hairstylist Тенок јакна фаза пејач носии

DEN 3019.00
DEN 3552.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Тип:
Тенок
Бренд Име:
BADUN QISHI
Материјал:
PU
Декорација:
Appliques
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
2018
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Крпеница
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
Пол:
Мажи
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Сезоната:
Есен, Зима
is_customized:
Yes

Најдобри понуди