• Неодамнешно
  • -30 %
Нови Жените Есен Зима Маскирна BF Кавер-Јакна женски Воена Fatigues Враќање Џебови Армијата Зелената Јакна врвот 2018 Y1126

Нови Жените Есен Зима Маскирна BF Кавер-Јакна женски Воена Fatigues Враќање Џебови Армијата Зелената Јакна врвот 2018

DEN 1248.00
DEN 1782.24

Количина на стоки
Тековен

Нови Жените Есен Зима Маскирна BF Кавер-Јакна женски Воена Fatigues Враќање Џебови Армијата Зелената Јакна врвот 2018 Y1126
Топло Совети : ГОЛЕМИНА Рамо Градите Ракав Должина 50 M 108 54 76 L 51 112 55 77 XL 116 52 56 78 XXL 53 120 57 79 3 XL 54 124 58 80 4 XL 55 128 59 81 ! За транспорт потреби, објектот што сте го добиле можеби треба пати феномен. Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање. Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. ! Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење!! ( Азија големина е помала од Европската. Ве молиме проверете за големината табела внимателно пред купување!).
Купувачот Се Покаже :

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Декорација:
Копчето,Appliques,Џебови
Тип:
Широк-waisted
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
AOZUZLA
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Памук,Ацетат,Viscose
Број На Модел На:
Жените Секојдневен Маскирна Слој
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Streetwear
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
M,L,XL,2XL,3XL,4XL
боја:
Армијата Зелената Боја
Производот Година:
2018
Сезоната:
Пролет,Есен,
Стил:
Повик,Мода,Гроздобер,Streetwear
Тип:
жените Самоубиец Јакна
Други:
армијата зелената јакна самоубиец

Најдобри понуди