• Неодамнешно
  • -39 %
2018 Пролет и есен Мажите Јакни и Палта Машка Јакна Машки Секојдневен Мода Тенок Одговара на Повик Домот Големи Димензии Јакни

2018 Пролет и есен Мажите Јакни и Палта Машка Јакна Машки Секојдневен Мода Тенок Одговара на Повик Домот Големи Димензии

DEN 1741.00
DEN 2854.08

Количина на стоки
Тековен


13531
Answer : ___________________________ Note :
1. Оваа јакна е Азија големина,Азија големина е помала.
2. Големината на Азија е 2 помалку од од САД / велика БРИТАНИЈА / MK / ЕУ / ГОЛЕМИНА.
3.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради светлосни ефекти и следење на светлината.
4.Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3 см.
5. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
TUOLUNIU
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Еден Гради
Обвивка Материјал:
Полиестер
Дебелина:
Тенка
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Широк-waisted
Маскирани:
No
Број На Модел На:
XW1809
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Најдобри понуди