• Неодамнешно
  • -19 %
2018 Пролет и Есен Црна Јака Човек Долг Ракав СТП Кожени Јакни S M L XL 2XL 4XL Мода Обичните Мажи Мотоцикл Палта

2018 Пролет и Есен Црна Јака Човек Долг Ракав СТП Кожени Јакни S M L XL 2XL 4XL Мода Обичните Мажи Мотоцикл Палта

DEN 1798.00
DEN 2219.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
Лево ROM
Материјал:
Faux Кожа,СТП
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Мото & Biker
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Џебови
Маскирани:
No
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Број На Модел На:
Азија големина S-4XL
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
Стенд
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур

Најдобри понуди