• Неодамнешно
  • -5 %
13cm Dragon Ball Z Аниме Акција Фигури Dragon Ball Голема Saiyaman Синот Goku Вегета Broly Аниме Слика Играчки Детска Кукла 6pcs/set

13cm Dragon Ball Z Аниме Акција Фигури Dragon Ball Голема Saiyaman Синот Goku Вегета Broly Аниме Слика Играчки Детска

DEN 738.00
DEN 777.12

Количина на стоки
Тековен

Ова е затоа што :
1.Сите проблеми може да се решат.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку" Контакт сега "линк или" Разговор сега "линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Предупредување Совет : 1. "0% Купувачи Уживате во Овој Производ" Е Систем Грешка, Што Значи дека Нема Повратни информации.
Ве молиме не't leave никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.можете да се вратите и замена или враќање на средствата.(околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4. Ви благодариме.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.сите проблеми може да се решат.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.Ве Молиме Пред Отворањето Спор Или Негативни Повратни Информации.ние probide 60-дневниот гаранција за парите назад.Постојат пријави се на купувачот 's одговорност.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој , срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ве Молиме Да Се Потсети Да Го Продолжи Времето За Испорака Ако Не Пристигнат На Време.
Ние се забранува неутрален или негативен фидбек оценка.Можете Да Добиете Тука.Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)
3.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Поради Светлина Или од Други Причини, На Реални Производи И Слики Ќе Бидат Некои Празнини , Ако Сте Перфекционист, ве Молиме да се Разгледа Пред да се Одржи Редот.Ние брод во СВЕТОТ.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.
Јапонија Dragon Ball Z Аниме 6 PCS/МНОГУ 13cm Акција Фигури Dragon Ball СИНОТ GOKU Голема Saiyaman Аниме Слика Brinquedos Бесплатен превозот
ОПИС
Име :
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : Прибл 13cm
Оваа бројка не е оригинална кутија,но ние ќе пакет со картонска кутија.

Други карактеристики

Предупредување:
dragon ball
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,> 14 Години,> 8 години,> 6 години
Бренд Име:
АНА RUSSE
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
13cm
Кукли Тип:
Модел
Големина:
12cm
Скала:
1/12
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
Аниме
Тема:
Филм & TV
dragon ball:
dragon ball
Аниме:
Аниме
акција фигура:
акција фигура
brinquedos:
brinquedos
juguetes:
juguetes
аниме слика:
аниме слика
brinquedo:
brinquedo
Слика:
Слика
акција фигури:
акција фигури

Најдобри понуди