• Неодамнешно
Bulma Bunny Девојка Dragon Ball Јапонски Аниме Бројки Акција и Играчка Бројки Пвц Модел Колекција За Божиќ/роденденски Подарок

Bulma Bunny Девојка Dragon Ball Јапонски Аниме Бројки Акција и Играчка Бројки Пвц Модел Колекција За Божиќ/роденденски

DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


2017 НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ Популарна фигура.
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : за висина 20cm
Пакет : спакувани во мало поле.
Производ Фотографии

Други карактеристики

Бренд Име:
Tazamon
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Сет
Големина:
M
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
како опис
Предупредување:
6 години над
Број На Модел На:
-
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
како опис

Најдобри понуди