• Неодамнешно
4cm Оригинални Riolu Fennekin Torchic Chespin аниме цртан филм акција и играчка бројки Колекција модел играчка КЕН HU ПРОДАВНИЦА pokemones

4cm Оригинални Riolu Fennekin Torchic Chespin аниме цртан филм акција и играчка бројки Колекција модел играчка КЕН HU

DEN 192.00

Количина на стоки
Тековен


Големина е за 4cm. Оригиналот,Овие бројки се со висок квалитет. Фотографиите се вистински .
Како можам да платам за цел?
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1) Одберете го редот и кликнете на "Плати Сега" копчето
2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.
Ве молиме да ги прочитате пред купување : 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и број на телефон се точни, руски купувачи ве молиме бидете сигурни да го напишете вашето име и презиме; 2. Ние ќе испратиме што е можно поскоро по вашата исплата е успешна; Да бразил заштита време е 60-90 дена,друга земја 60 дена. ве молиме не го отвори спорот за време на испорака време,ви благодариме! 3. Во некои земји, разликите во политиката, можеби ќе треба да плаќаат малку тарифи за да се добие стоки, ве молиме да не се жали ако ви се исполнат, и ние се надеваме услугата ќе биде подобро во иднина; 4. Повеќето производи што ќе ги користат Aliexpress Превозот ,повеќе побезбедно и побрзо. 5. Во нашата продавница која може да се купи ефективни производи, внимателно проверете секој производ со силни безбедносни пакет за вашите раце. 6. Ве молиме да забележите Кина светот време, ќе може да се консултираат со мене кога јас сум за спиење, не заборавајте да се остави ми порака, јас веднаш ќе ви одговори по станувам. Кога сум на интернет можете да разговарате со мене, да споделат нешто интересно на вашата земја, јас сум многу мило да слуша. Ви посакувам среќен шопинг! Поглед Од Кен Hu

Други карактеристики

Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Димензии:
4cm
Предупредување:
НЕ ОГАН
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Бренд Име:
kimtime
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Возраст Опсег:
> 3 години
Големина:
4CM

Најдобри понуди