• Неодамнешно
  • -20 %
Нови 16 стил Популарна Игра PVZ Растенија vs Зомби Peashooter ПВЦ Акција Фигура Модел Играчки 10CM Растенија Vs Зомби Играчки

Нови 16 стил Популарна Игра PVZ Растенија vs Зомби Peashooter ПВЦ Акција Фигура Модел Играчки 10CM Растенија Vs Зомби

DEN 111.00
DEN 138.72

Количина на стоки
Тековен


Име : Растенија vs Зомби Играчки
Материјал : ПВЦ
Пакет : opp вреќа

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
002
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
10cm
Големина:
10cm
Војник Додатоци:
Војник Сет
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Тип На Објект:
Винил Кукла
Завршување Степен:
Готови Производи
Предупредување:
Не се јадат
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Материјал:
PVZ

Најдобри понуди