• Неодамнешно
  • -5 %
Едно Парче Акција Фигура Маршал D Учат DIY Led Светла Моќ Сцена Играчка Аниме Едно Парче Модел Играчка Luffy Sanji Zoro Учат DIY192

Едно Парче Акција Фигура Маршал D Учат DIY Led Светла Моќ Сцена Играчка Аниме Едно Парче Модел Играчка Luffy Sanji Zoro

DEN 3430.00
DEN 3610.56

Количина на стоки
Тековен

Едно Парче Акција Фигура Маршал D Учат DIY Led Светла Моќ Сцена Играчка Аниме Едно Парче Модел Играчка Luffy Sanji Zoro Учат DIY92
DIY во собата , треба DIY од себе , ние ќе ви испратиме заедно со blutack. рок база фигура и моќта ефект не е sticked . ве молиме проверете ги фотографирате или да не контактирате ако имате било какви прашања.

Други карактеристики

Број На Модел На:
Едно Парче Doflamingo Играчка
Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,> 8 години,12-15 Години,Grownups,5-7 Години,8-11 Години
Бренд Име:
Torankusu
Предупредување:
акција фигура едно парче
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Димензии:
Околу 15cm
Материјал:
ПВЦ
Верзија Тип:
Кинески Издание
Големина:
approx 15 cm
Објектот:
Едно Парче Маршал D Учат Слика
Тип:
Еден-Парче
Модел:
едно парче Маршал
Функција:
Маршал D Учат
Тип:
Маршал D Учат Слика
Име:
Едно парче слика играчка

Најдобри понуди