• Неодамнешно
  • -10 %
Аниме Меч Уметност Онлајн Дигитални Акција Фигури Аларм Дзр ПРЕДВОДЕНА Часовник Автоматски Блескав Колекционерски Модел Играчки A9

Аниме Меч Уметност Онлајн Дигитални Акција Фигури Аларм Дзр ПРЕДВОДЕНА Часовник Автоматски Блескав Колекционерски Модел

DEN 254.00
DEN 282.72

Количина на стоки
Тековен


Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)
3.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ова е затоа што :
1.
Аниме Меч Уметност Онлајн Дигитални Акција Фигури Аларм Дзр ПРЕДВОДЕНА Часовник Автоматски Блескав Колекционерски Модел Играчки A9 Име : Акција Фигура Аларм Екран : LED Големина : 8 X8 X8cm Функција : Приказ на време, Датум, Температура Прибор : англиски Инструкции Пакување : Оригинална кутија
ПЛАЌАЊЕ
1.
Време На Испорака
1.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку" Контакт сега "линк или" Разговор сега "линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.(околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.
Ве молиме не't leave никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер .ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.Ве Молиме Да Се Потсети Да Го Продолжи Времето За Испорака Ако Не Пристигнат На Време.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој , срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Можете Да Добиете Тука.
Предупредување Совет : 1.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Сите проблеми може да се решат.Постојат пријави се на купувачот 's одговорност.

Други карактеристики

Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Материјал:
Пластични
Верзија Тип:
Првото Издание
Бренд Име:
АНА RUSSE
Димензии:
8cm
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Големина:
8cm,One Size
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Скала:
1/12
Број На Модел На:
Акција Фигури 0999
Тема:
Филм & TV
Кукли Тип:
Модел
Аниме:
Аниме
акција фигура:
акција фигура
brinquedos:
brinquedos
juguetes:
juguetes
аниме слика:
аниме слика
brinquedo:
brinquedo
акција фигури:
акција фигури

Најдобри понуди