• Неодамнешно
  • -5 %
Dragon Ball Broly Визуелна Илузија LED 3D Nightlight 7 Боја Промена на USB Dragon Ball Супер Saiyan Акција Фигура Аниме DBZ Играчка

Dragon Ball Broly Визуелна Илузија LED 3D Nightlight 7 Боја Промена на USB Dragon Ball Супер Saiyan Акција Фигура Аниме

DEN 800.00
DEN 842.40

Количина на стоки
Тековен


Dragon Ball Broly Визуелна Илузија LED 3 D Nightlight 7 Боја Промена на USB Dragon Ball Супер Saiyan Акција Фигура Аниме DBZ Играчка
може да користите usb или 3 AA батерија таа светлина до

Други карактеристики

Бренд Име:
Torankusu
Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години,> 8 години,> 6 години
Предупредување:
не се јадат
Големина:
M
Тип На Објект:
Модел
Број На Модел На:
broly
Материјал:
Смола
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Димензии:
21cm
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Скала:
21cm

Најдобри понуди