• Неодамнешно
Титан Fll 2 Jester Механички Војници, Подвижен Модел 7 Инчи

Титан Fll 2 Jester Механички Војници, Подвижен Модел 7 Инчи

DEN 2112.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
собранието
Димензии:
18cm
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Кукли
Големина:
18cm
Материјал:
ПВЦ
Скала:
1/100
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Предупредување:
не се стави во уста
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Број На Модел На:
31
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
US

Најдобри понуди