• Неодамнешно
  • -35 %
ТОПЛА 17*11cm Супер Крилја играчки Авион ABS Акција Фигури Супер Крило Трансформација Робот Џет Анимација за роденден подароци

ТОПЛА 17*11cm Супер Крилја играчки Авион ABS Акција Фигури Супер Крило Трансформација Робот Џет Анимација за роденден

DEN 1052.00
DEN 1617.60

Количина на стоки
Тековен


Супер крилја играчка Големина : 17cm*11cm
Кутија Големина:22cm*16cm како фото
Пакување : Нема оригинална кутија или Со кутија , како можете да изберете .
Ние, исто така, направи трговија на Големо,Оставете порака за нас!

Други карактеристики

Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Предупредување:
произведено во Кина
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,2-4 Години,5-7 Години,Grownups,13-24 Месеци
Скала:
1/60
Бренд Име:
Lamkofor
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Број На Модел На:
020
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Mfg Серија Број:
Кукли
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Тема:
Роботи
Далечинска Контрола:
No
Димензии:
17cm*11cm
Материјал:
ПВЦ
Големина:
6 cm

Најдобри понуди