• Неодамнешно
  • -35 %
Потчинети Декорација Акција Фигура ПВЦ Винил Еднорог Акција Фигури Мала Цртан филм Рака-Направи Момче Играчки Девојка За Деца Одличен Подарок

Потчинети Декорација Акција Фигура ПВЦ Винил Еднорог Акција Фигури Мала Цртан филм Рака-Направи Момче Играчки Девојка

DEN 620.00
DEN 954.24

Количина на стоки
Тековен


Ви благодариме !
Бидејќи кутија е лесно да се биде оштетен во транзит, така ние ги користиме меур торба за пакување.без мало кутија ќе се заштедат многу пари за вас,pls се разбере. 100% Нов Производ Големина : Околу 10cm Hight Производ Пакување : Без продажба на Мало Поле
ABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА :
1. Мерење со раце, ве молиме овозможи 2-3cm грешки ,ви благодариме за разбирањето.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината , можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии, но тоа е за вас референца само.

Други карактеристики

Димензии:
10cm
Големина:
10cm
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Возраст Опсег:
> 6 години
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
ZBAIYH
Далечинска Контрола:
No
Скала:
1/60
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Винил Кукла
Тип:
Потчинети декорација
Стил:
funko поп

Најдобри понуди