• Неодамнешно
ВИСОК КВАЛИТЕТ Дијамант Мелење Тркала 100*22*4, 5, 6, 8, 10, 12mm, со Висок Квалитет , 240 Ронки

ВИСОК КВАЛИТЕТ Дијамант Мелење Тркала 100*22*4, 5, 6, 8, 10, 12mm, со Висок Квалитет , 240 Ронки

DEN 1200.00

Количина на стоки
Тековен


Дијамант тркала за формирање на машина, со Дијаметар : 100mm, Дупка : 22, Чакал 240#.
Ако ви треба други g rits, ние може да се направи исто така, ве молиме да ни остават порака.

Други карактеристики

Ронки:
4mm ФА работ, 4mm ЈП работ, 5mm ФА работ, 5mm ЈП работ, 6mm ФА работ, 6mm ЈП работ, 8mm ФА работ, 8mm ЈП работ, 10мм ФА работ, 10мм ЈП работ, 12mm ФА работ, 12mm ЈП работ, 15mm ФА работ, 15mm ЈП работ, 19mm ФА работ, 19mm ЈП работ
Големина:
100*22hole
Бренд Име:
POGUT
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
100*22hole
Тип:
Абразивни Диск

Најдобри понуди