• Неодамнешно
Jrealmer CERATON 1004 Керамички Влакна 1*4*100mm Острило Јапонија оригинални бесплатен превозот

Jrealmer CERATON 1004 Керамички Влакна 1*4*100mm Острило Јапонија оригинални бесплатен превозот

DEN 316.80

Количина на стоки
Тековен


Име на производ : CERATON Влакна Острило (Супер камења) Потекло : НАПРАВЕН ВО ЈАПОНИЈА
Треба други големина : Plese кликнете на сликата

Други карактеристики

Ронки:
1004 ронки 180, 1004 ронки 250, 1004 ронки 280, 1004 ронки 360, 1004 ронки 400, 1004 ронки 700, 1004 ронки 1000, 1004 ронки 1200
Број На Модел На:
Ceraton-1004
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Jrealmer
Тип:
Керамички Влакна Whetstones
Големина:
1004

Најдобри понуди