• Неодамнешно
12 x 14 x 3мм 120-Ронки Четка Мелење Алатка Размавта Тркала (10 Парчиња)

12 x 14 x 3мм 120-Ронки Четка Мелење Алатка Размавта Тркала (10 Парчиња)

DEN 68.64

Количина на стоки
Тековен


Име на производ : Размавта Тркала;Ронки : 120 Ронки Размавта Големина на Тркало : 12 14mm x / 0.47 инчен x 0.55 инчен (D*T);Навој Дијаметар : 3мм / 3/25inch Вратило Големина : 3 x 40mm / 0.12 инчен x 1.57 инчен (D*L);Материјал : Emery Платно, Метал Боја : Како на Сликата Прикажани;Тежина : 20g Име на Производ : Размавта Тркала;Ронки : 120 Ронки
Размавта Големина на Тркало : 12 14mm x / 0.47 инчен x 0.55 инчен (D*T);Навој Дијаметар : 3мм / 3/25inch
Вратило Големина : 3 x 40mm / 0.12 инчен x 1.57 инчен (D*L);Материјал : Emery Платно, Метал
Боја : Како на Сликата Прикажани;Тежина : 20g
Спецификации :
Размавта Воланот е погодна за тапан сандер, лесно да го инсталирате, со едно вратило.
Погоден за мелење, полирање и обликување на метал или железо површината.
Дизајнирана за фино завршувањето на апликации.
Пакет Содржина :
10 x Размавта Тркала
1 x Окно
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

Број На Модел На:
SZ-KTYH-I012197
Бренд Име:
JAKEMY
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Други

Најдобри понуди