• Неодамнешно
5 Пескарење Диск Носителот Поддршка Полирање Подлога Рака Алатка за Мелење

5 Пескарење Диск Носителот Поддршка Полирање Подлога Рака Алатка за Мелење

DEN 667.20

Количина на стоки
Тековен

Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка., што е надвор од нашата контрола, толку подобро ако изберете e-EMS, EMS или Кина Пост Воздух Парцела за пакет над 2 KG.5" / 125mm Рака Пескарење Подлога Работи со 5" / 125mm мелење диск со кука&јамка поддршка за Апликација : Оваа ставка за рачно производство само. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Ние обично се изјасни за пониска вредност, со цел да се избегне или намали купувачот данок.
Во моментов , можете да платите користејќи 1) Кредитна Картичка 2) Банкарски Трансфер 3) Moneybookers 4) Western Union 5)Други Методи, поддржани од Aliexpress како што Маестро, Qiwi Паричник, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. PS : DHL или други изразат може да наплати повеќе увозни давачки за некои Европски Земји, како што се Шпанија, Германија, Франција, Обединетото Кралство, Романија, Холандија итн. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.
Пакет над 2 KG да Русија, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат Продавачот за Испорака Метод, ние ќе го испрати со Посебна линија, што дефинитивно може да се следи. Ние сме ангажирани во оваа индустрија за повеќе од десет години, а нашиот производ линии се исклучително голема.
Ние ви препорачуваме Зачувам ( Alipay ) за безбедна трансакција. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Тоа може да се закачите на различни брусни производи, како што се пескарење пршлен, сунѓерот пршлен, флексибилни мелење пршлен, волна топката итн. Забелешка : може да Постојат некои дупки на мека тело кое дефинитивно нема да имаат ефект на употреба, ако не ти пречи тоа, можете да го купите !
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !
L-Паладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки се наоѓа во Dongguan, Guangdong. Ве молиме распрашува Aliexpress услуги на клиентите за повеќе детали за плаќање !
Купувачот е Забелешки :
Сите барања за нарачка, ве молиме имајте на ум дека кога го поставите цел, или оставете порака на цел страница !
Нашата цена НЕ вклучува никаква царина или данок. Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покрај тоа, имаме специјална понуда за промет на големо !!!
КАКО ДА ПОСТАВИТЕ ЦЕЛ :
Ве молиме кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите некоја цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остави порака за детали кои се важни мислите.

Други карактеристики

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Тип:
Абразивни Подлога
Број На Модел На:
HGP01
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ОВНИ BRALIN
Тип на прилогот :
Кука & Јамка
Големина:
5

Најдобри понуди