• Неодамнешно
  • -15 %
Жешка!5Pcs Dremel Додатоци Sandpaper Пескарење Размавта Полирање Тркала Пескарење Диск Поставите Shutter Полирање Тркала За Ротари Алатки

Жешка!5Pcs Dremel Додатоци Sandpaper Пескарење Размавта Полирање Тркала Пескарење Диск Поставите Shutter Полирање Тркала

DEN 91.00
DEN 106.56

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики
100% сосема нов.
Алуминиум Оксид размавта тркала за deburring и мешање на станот и contoured површини,
Чисти burrs и теми, за црна и обоени метали.
Корисна сет на супер-повеќенаменски пескарење размавта тркала за Dremel и другите електрични ротациони tools.
Ронки : 80#.
Месо тело со дијаметар : Прибл. 3.17 mm/0.12".
Глава дијаметар : Прибл. 3.2 cm/1.26".
Глава дебелина : Години : 1cm/0.39".
Пакет Листата :
Размавта Тркала Пескарење Disc X 5

Други карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Абразивни Диск
is_customized:
No
Број На Модел На:
GJ0591-01
боја:
како слика се прикажани
Количина:
5pcs Impeller со рачка
Мелење Глава Дијаметар:
30мм
Дебелина:
10мм
Се Справи Со Дијаметар:
3.17 mm
Ронки:
80#.
Тип:
Размавта Тркала Пескарење Диск
Одговара:
Dremel и другите електрични ротациони алатки
За:
Deburring и мешање на станот и contoured

Најдобри понуди