• Неодамнешно
50Pcs 13mm Волна Почувствува Полирање Чистење Мелење Тркала Полирање Подлога+2 парчиња 3.2 mm Shanks за Ротари Алатка Додатоци

50Pcs 13mm Волна Почувствува Полирање Чистење Мелење Тркала Полирање Подлога+2 парчиња 3.2 mm Shanks за Ротари Алатка

DEN 56.64

Количина на стоки
Тековен


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Волна Полирање Тркала
3. Материјал : Избор на Чиста Волна + Метал
4. Големина : 38mm
5. Боја : Silever
6. Месо тело со Дијаметар од : 3.2 mm
7. Волна полирање тркала дијаметар : 13mm
8. Волна полирање тркала дебелина : 8mm
9. Инсталирање на електрична мелница за употреба.
10. Широко се користи во метален калап, жад, Будистички молитва монистра, дрво, Bodhi, медицински ·опрема,
11. убавината опрема, златен и сребрен накит, нерѓосувачки челик, стакло и опрема, ·специјални машини делови итн.
Додаток За Употреба :
1. Совршен за чистење и полирање
2. Може да се користи со 421 полирање соединение да се произведе мазна завршница
3. Чувствував полирање прибор може да се користи со или без полирање соединение 4. Идеален за општи полирање на повеќето обоени метали, камен, стакло и керамика.
Корисникот Совети : 1. Чувствував полирање прибор може да се користи со или без полирање соединение. 2. На чувствува кој постојано се обновува своја површина додека да се користи.
3. Услов : се Сосема нови и некористени изведувачот најголемиот дел производ
Пакетот вклучува :
50pcs/set * Волна Полирање Тркала
2 парчиња/set * Shanks Алатки

Други карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Абразивни Подлога
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GJ0575-01
Големина:
137MM
боја:
Бела
Број На Модел На:
волна полирање тркала
Волна полирање тркала дијаметар:
13mm
Волна полирање тркала дебелина:
8мм
Месо тело дијаметар:
3.2 mm
Месо Тело Должина:
38mm
Материјал:
Избор на чиста волна

Најдобри понуди