• Неодамнешно
Accessori Dremel 10Pcs 1/8 Полирање Абразивни Монтирани Камен Ротари Алатка Мелење Тркала Црвена Dremel Алатки

Accessori Dremel 10Pcs 1/8 Полирање Абразивни Монтирани Камен Ротари Алатка Мелење Тркала Црвена Dremel Алатки

DEN 56.64

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики :
Висока цврстина, трајни, не е лесно да се носат.
Абразивни сечење на работ остар, рабовите се одржување добро.
Голема работна ефикасност, совршен мелење ефект и долго користење на живот.
Погоден за мелење, едноставен за користење, безбеден и сигурен. Спецификации :
Глава дијаметар : 4mm/5mm/6mm/8мм/10мм
Месо тело со дијаметар : 1/8"(3мм)
Вкупна должина : 44mm
Облик : Рамна глава цилиндрични, куршум совет тип
Употреба : главно се користи DIY мелење, полирање / жад, жад, дрво, метал, мувла полирање, алат појавување,
и други материјали, реновиран, полирање, брусење.
Количина : 10 Компјутери/Set
Материјал : Хром корунд
Боја : Црвена
Answer : ___________________________ Note :
Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1cm грешка,ви благодарам.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува :
10pcs Абразивни Монтирани Камен Ротари Алатка

Други карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Абразивни Блок
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GJ0580-01
боја:
Пинк+Sliver
Количина:
10pcs/set
Дијаметар на главата мелење:
4mm/5mm/6mm/8мм/10мм
Месо тело дијаметар:
1/8
Функција:
Полирање мелење глава
функција 1:
електрична алатка делови
вкупна должина:
44mm
Обликот:
Рамна глава цилиндрични, куршум совет тип
Материјал:
Хром корунд

Најдобри понуди